Crazy, Stupid, Love.


 Crazy, Stupid, Love. / Kvaila, beprotiška meilė (2011)

Žanras: Komedija

Režisierius: Glenn Ficarra, John Requa

Vaidino:  Emma Stone, Ryan Gosling, Steve Carell, Marisa Tomei, Kevin Bacon…

Apie: (obuolys.lt)

Ketvirtąją dešimtį perkopęs Kelas Weaveris gyvena tarsi svajonėje – dirba perspektyvioje kompanijoje, turi nuostabų namą, puikius vaikus ir yra vedęs savo studijų laikų meilę. Tačiau vos tik Kelas sužino, kad jo žmona Emili jį apgaudinėja ir nori skirtis, jo tobulo gyvenimo idilė subliūkšta. Ir tai dar ne viskas – jau kelis dešimtmečius nė viename pasimatyme nebuvęs Kelas vienišiaus rolėje pasirodo esąs tikras nevykėlis.

Laisvus vakarus vienas leisdamas vietiniame bare, nelaimingasis Kelas netikėtai susipažįsta su patraukliu, dešimt metų už jį jaunesniu mergišiumi Džeikobu Palmeriu. Šis nusprendžia padėti Kelui susugražinti žmoną ir vėl grįžti į pilnavertį gyvenimą. Surengęs tikrą vyriškumo pamokų ciklą, Džeikobas atskleidžia, kiek daug gyvenimo malonumų Kelas dar nėra patyręs: flirtuojančios moterys, tikri vyrų gėrimai bei stiliaus pojūtis, kurio nenusipirksi Kelo taip pamėgtose viduriniajai klasei skirtose parduotuvėse.

Illuminated says: 

Itin linksma ir ganėtinai netipinė komedija. Netipinė todėl, kad tokio žanro juostų apie meilę buvau mačius visai nemažai ir prisiminus visas jų turimas klišes, šis išsiskiria iš konteksto. Ir labai sužavi, nes pripažinsiu, pačiai net norėtųsi tokioj situacijoj atsidurt. Pati istorija yra ganėtinai paprasta, aiški ir gyvenimiška (na, aš bent jau tikiu, kad realybėj taip vyksta), tačiau pateikta originaliai ir šmaikščiai. Kalbant apie vaidybą.. Subjektyviai – Jacob’as aka Ryan’as  yra mur miau miau rrrr kasddjfsodsf <3. Objektyviai.. Vaidyba man tikrai patiko. Kaip pliuso negaliu tiesiog nepaminėt ir garso takelio, kuris buvo įdomus, gražus, neužknisantis, derantis prie tam tikro epizodo ir visoks kitoks mielas mano ausiai.

Trumpai tariant – man patiko. Ir labai. Kadangi šį filmą ką tik pradėjo rodyt kinuose, siūlau atrasti laiko ir peržvelgt. Pasigailėt turėtų nebent visiškai šio žanro nekenčiantys žmonės (kurie jau šiaip ar taip čia turbūt neitų), arba visiški snobai, net nesistengiantys nors truputėlį suprasti humorą. 7/10

Reklama

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti / Keisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti / Keisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti / Keisti )

Google+ photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google+ paskyra. Atsijungti / Keisti )

Connecting to %s